Burun şekliniz karakterinizi ele veriyor! - ( Güncel )
Burnunuz Sizin Karakterinizi Belirliyor.Karakterinizi, Burun Şeklimiz kişiliğimizi ele veriyor. Her burun yapısının bir kişilik taşıdığını biliyormuydunuz? İster burnunu beğenenlerden, ister beğenmeyenlerden olun, Peki siz hangi burun yapısına sahipsiniz? Her kişinin karakterini belirleyen bir diğer özellikte, Burnunuzun karakterinizi yansıttığıdır. İşte burun şeklinize göre karakter analiziniz.

Küçük burun
Kısa ve dar yapıdaki bu burunların uçları yuvarlak ya da düz olabilir. Küçük burunlular grubun hayalgücü ve yaratıcılığı gelişmiş olan üyeleridir. Tez canlı ve sinirli yapıdaki bu insanlar kitleleri ateşleyecek güce sahiptirler. Buna rağmen şaşırtıcı derecede başkalarının iyiliğini düşünüp insanların yararları için çalışma istekleri vardır. Yoğun çalışma temposundan hoşlanırlar ve sisteme kolayca uyum sağlarlar.

Uzun burun
Uzun burunlu kişiler iş dünyasında çok başarılıdır. İçgüdüleri çok gelişmiş olan bu kişiler, insanlara pozitif yaklaşıma sahiptir. Büyük problemlerin üstesinden kolayca gelirler, çünkü uzun burna sahip insanların iradeleri çok güçlüdür.

Hokka burun
Burun sırtından burun ucuna doğru bir kıvrıma sahip olan bu burunlar zarafeti temsil eder. İyimserdir hokka burna sahip olan kişiler. Sevgi dolu olmalarının yanında, güven vericidirler. Hokka burunlular için güzellik ve bakım hayatlarının vazgeçilmezidir.

Büyük burun

Üzerinde büyük ya da küçük bir kemer olabilir. En belirgin özelliği büyük burun delikleriyle geniş burun ucudur. Bu şekle sahip bir burnunuz varsa unutmayın, ne kadar büyük burun, o kadar kudret. Yöneticilik, liderlik, ego ve tek başına çalışma isteği büyük burnun getirdiği özelliklerdendir. Büyük burunlu insanlar emir almaktan nefret eder, kendi kendilerinin patronu olmak isterler.

Düz burun
Dar burun deliklerine ve kaş ortasından itibaren burun ucuna kadar dümdüz bir sırta sahip olan düz burunlar zekanın temsilcisidir. İnsanlar içinde bilgeliği temsil ederler. Çok yardımsever olmalarının yanı sıra doğaya düşkündürdür. Disiplinlidirler ve hayatta başarılı olurlar.

Nubyan burnu
Geniş, yayık burun deliklerine sahip Nubyan burnu, tüm burunlar içinde oldukça karakteristik bir görünüme sahiptir. Bu burna sahip kişiler sürekli çözüm ve fayda elde etmek için harcarlar vakitlerini. Çok hevesli ve meraklı olmalarının yanı sıra çok açık görüşlüdürler, vizyonları oldukça geniştir. Çekicidirler, insanları kolayca etkilemede başarılıdırlar. Sürekli bir koşturmaca halinde yaşarlar.

Dalgalı burun
Önden bakıldığında bariz bir şekilde burun sırtının dalgaya S şekline sahip olduğu görülür. Bu burna sahip kişiler eğlenceye çok düşkündür. Hayattan keyif almayı severler. Çevrelerinde ortamı neşelendiren karakterler olarak anılırlar. Yeni maceralar keşfetmeye ve denenmemiş şeyleri denemeye bayılırlar.

Romalı burnu
Eski Romalı heykellerine baktığınızda hepsinin bu burun yapısına sahip olduğunu görürsünüz. Burun ucu dudak üstüne sarkık değildir, dümdüzdür. İki kaş arasına çok yakın bölgede, burun sırtında kemer vardır. Bu burna sahip kişiler dik başlıdır. Arzulu bir yapıya sahiptirler. Muhteşem liderlik yaparlar ve çok güçlü karakterleri vardır. Karar verirken asla acele etmezler, her ayrıntıyı değerlendirirler. Organizasyon yetenekleri gelişmiştir.

Kanca burun
Kaş arasından burun ucuna doğru pürüzsüz bir şekilde yükselip kancaya benzer görünüme sahip olan burunlar, başkaları tarafından önemsenmek ister. Fikirlerinin değer görmesi ve önemli hissetmek onlar için çok değerlidir. Kanca burunlular için dünyada sadece kendi doğruları vardır. Sürü psikolojisine asla kapılmazlar, başkalarının doğrularını umursamazlar.

Kısa burun
Kısa burna sahip insanlar biraz kaygılı bir karaktere sahiptir. Sevdiklerine karşı sadık, insanlara karşı vefalıdırlar. Bu güzel özellikler bir yana, kısa burunlu insanlar idarecilik ve amaca yönelik hareket etmede biraz zayıftır. Güçlü karakterli insanlar tarafından kolayca yönlendirilebilirler. Çocuk ruhlu olmalarının yanı sıra, duygusal, kibar, hassastırlar.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.